niedziela, 18 kwietnia 2021, imieniny: Bogusławy, Bogumiły

Wszystko na temat darta w Słupsku i okolicach

powrót

Turniej w Koszalinie – 28.05.2010 „Pasja”

Na turniej w koszalińskim klubie wybrała się dziewiątka słupszczan. Przetarcie na obcym froncie okazało się zupełnie nowym przeżyciem obfitym we wrażenia, które z pewnością będą przyczynkiem do wyciągnięcia wniosków i zachętą do dalszej pracy nad formą i umiejętnościami.

Dla Adama, który doskonale zna obcy grunt nie było żadną nowością granie na innych maszynach, w zupełnie innej atmosferze niż ta, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Nowicjuszy zaś uderzyła przede wszystkim dająca się odczuć rywalizacja, momentami niezbyt uczciwa, o czym przekonał się przede wszystkim Rafał. Zawodnik, którego był przeciwnikiem, z pewnością nie powinien otrzymać nagrody Fair Play. Troszeczkę inne spojrzenie na przepisy, ale też nie do końca zrozumiała pogoń by pokazać, kto jest najlepszy. Tak naprawdę pozytywne wrażenie mogło wywrzeć trzech, może czterech graczy, a do ich grona z pewnością można zaliczyć Adama, czy Sebastiana, który również pokazał pazur i dzielnie walczył. Przegrał on niestety z późniejszym pogromcą najlepszego ze słupszczan, ale zgodnie z innymi stwierdził, że uległ nie tyle darterowi, co „biegaczowi”. Generalnie wyjazd należy zaliczyć do tych, które uczą i należy wyciągnąć z tej nauki wnioski, by przekuć je w siłę na kolejne zmagania.
Gwoli statystycznych ścisłości: Adam Nejman zajął trzecie miejsce w turnieju, natomiast z pozostałych uczestników należy wyróżnić Sebastiana Mettela i Bartka Pułtużyckiego, którzy dzielnie zmagali się z bardziej doświadczonymi przeciwnikami.

ZPKDART zamieściło dziś klasyfikację sobotniego turnieju. Miejsca słupszczan:
3. Adam Nejman
13.-16. Sebastian Mettel
17.-24. Bartek Pułtużycki i Rafał Selonka
25.-32. Grzegorz Boś, Asia Pawłaszek i Filip Wolny

[2010-05-31]


Curek   *.146.33.77.nat.umts.dynamic.eranet.pl - 2010-05-31 18:31
Gratulację dla panów za godne reprezentowanie naszego regionu, Adasiowi to nie ma co gratulować bo to standard ale dla reszty brawo....Podro

zaksza   *.neoplus.adsl.tpnet.pl - 2010-05-31 22:18
jak to mówią pierwsze koty za płoty a potem może być tylko lepiej a spięcia czasami sie zdarzaja ale to cementuje forme determinacje i chęć odegrania sie a to przeciez typowo sportowe objawy

powrót

Nick:
Kod z obrazka
Komentarz:

Czy wiesz, że...

  • * * *
  • * * *

Te oraz inne informacje znajdziesz w dziale Wszystko o darcie »