wtorek, 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława

Wszystko na temat darta w Słupsku i okolicach

powrót

Turniej w Łabędziu: Zaskakująca czwórka!

We wczorajszym turnieju rywalizowało 14 osób, wśród których znalazło się aż trzech debiutantów. Wygrał Piotr Sipta, którego choć nowicjuszem nazwać nie można, w naszym cyklicznym turnieju łabędziowym zagrał po raz pierwszy. Drugie miejsce zajął Bartek Pliszka z Kwidzyna - również debiutant (zapraszamy w przyszłości!), a trzecie przypadło Rafałowi Selonka. Bardzo dobre, czwarte miejsce wywalczył Krzysiek Korneluk, eliminując w drugiej rundzie wicelidera klasyfikacji - Roberta Zawadkę. Serdecznie gratulujemy!

Emocje towarzyszyły nam do końca turnieju, dzięki twardej grze chłopaków nie oglądaliśmy jednostronnych pojedynków. W półfinale Rafał uległ Bartkowi 1:2, w finale Piotr pokonał Bartka 3:1.
Z ciekawszych wydarzeń warto odnotować najładniejsze zakończenie trzeciego z debiutantów, Krzyśka Mrówczyńskiego - 69: 19, BULL oraz MAX Piotra w pierwszym legu meczu otwierającego turniej.

Curek   *.181.49.84.nat.umts.dynamic.eranet.pl - 2011-05-16 18:49
Widzę że towarzystwo bardzo się rozpisało ostatnio....

b4b3   *.slupsk.hypnet.pl - 2011-05-16 22:12
Nooo.... ja to się rozpisałam..! ;) Napisałam, skromną co prawda, ale jednak relację z turnieju, o który ledwo zahaczyłam, bo znowu jakiś koncert w Motorze ;) Nasz redaktor naczelny na wczasach w Zakopcu - tylko pozazdrościć! Z opowieści wiem tylko, że w czasie finału musiało być cicho, łał..... :o

gb   *.dynamic.gprs.plus.pl - 2011-05-17 17:03
A ja napiszę trzeci:) pozdrawiamy wszystkich ze słonecznej stolicy Tatr! Znając życie, to czwarty napisze Tomek:)

TomekB   *.181.44.155.nat.umts.dynamic.eranet.pl - 2011-05-17 17:47
Jezeli ja .... to napiszę jako czwarty. Napiszę tak... ja też się popisalem w turnieju ale kiedyś będzie lepiej... Pozdrawiam

Curek   *.204.89.246.nat.umts.dynamic.eranet.pl - 2011-05-17 19:54
I na tych osobach łańcuszek się zamyka ostatnio....

b4b3   *.slupsk.hypnet.pl - 2011-05-17 22:59
Mam nadzieję, że dorzuci coś Bartek, dla którego byliśmy chyba dość gościnni na tym turnieju ;) Pamiątkę ze Słupska w postaci pucharu ma niezłą!

Mika   *.dc.net.pl - 2011-05-18 16:06
A ja napiszę, że fajnie Was było znowu zobaczyć ;-) Pozdrowionka!

waldi   *.cable-modem.tkk.net.pl - 2011-05-18 22:16
Witam dawno mnie tu nie było i już są jakieś sensacje i niespodzianki,ale ja w innej sprawie . 4.06.2011 odbędą się MK . Jeśli ktoś będzie chętny to gb napewno wszystko wie ;). Będzie wiele atrakcji i atrakcyjnych nagród (pula min 1000 zł) Pozdrawiam i zapraszam.

gb   *.dynamic.gprs.plus.pl - 2011-05-18 22:26
A jakże:) wiem bardzo dużo o mistrzostwach i o atrakcjach, jakie szykujecie i o ile zdrowie pozwoli, zamierzam przybyć napsuć trochę krwi najlepiej komuś z czołówki rankingu:) waldi wyczytał w moich myślach, bo miałem właśnie na ten temat napisać