niedziela, 18 kwietnia 2021, imieniny: Bogusławy, Bogumiły

Wszystko na temat darta w Słupsku i okolicach

powrót

18 czerwca - Turniej w Łabędziu okiem gb

Nowa formuła sprawdziła się i spodobała moim skromnym zdaniem. Zadowoleni zawodnicy pograli sobie więcej, niż zwykle, co zaowocowało fajnymi rozstrzygnięciami.

Zgromadzeni gracze ciągnęli losy i tym sposobem utworzyliśmy trzy grupy. Grupą śmierci okrzyknięto grupę A, w której znaleźli się Wonski, Curek, Krzysiek Korneluk, Krzysiek Mrówczyński i Seli. W grupie B mieliśmy pojedynki Iwony, Dawida, Łukasza i Tomka. Ostatnią grupę utworzyli Plamka, Damian, Andrzej, ja i Robert.
Z grup pięcioosobowych wychodziło trzech najlepszych, zaś z czteroosobowej dwóch.
Finałową ósemkę utworzyli zatem:
Piotrek (pierwszy w grupie A), Rafał (2A), Artur (3A), Tomek (1B), Łukasz (2B), Andrzej (1C), Damian (2C) i Robert (3C). Trzeba zaznaczyć, że Łukasz wyszedł z grupy tylko dzięki najlepszej różnicy legów.
Najlepszą czwórkę wyłoniły mecze Piotrka z Robertem (ten drugi odpadł), Rafała z Tomkiem, Andrzeja z Łukaszem i Artura z Damianem.
Miejsca 5-6 wywalczyli Robert (pokonując Tomka) i Łukasz (wygrywając z Damianem).
W półfinałach oglądaliśmy bardzo ciekawe pojedynki - Piotrek po wielce zaciętym meczu ograł Rafała, zaś Andrzej dał radę Curkowi. Curek jednak powetował sobie porażkę trzecim miejscem, bowiem triumfował w meczu z Rafałem.
Finał natomiast był jak zwykle osłodą na zakończenie rozgrywek. Andrzej, pomny doświadczeń sprzed dwóch miesięcy, kiedy to zajął drugie miejsce, tym razem mądrze i konsekwentnie grając wygrał puchar za pierwsze miejsce. Oddając dwa pierwsze legi wybronił się w trzecim i finał zakończył się wynikiem 3:2. Zatem znów siatkarskie porzekadło znalazło odzwierciedlenie w rzeczywistości. Doświadczony Piotr jednak nie rozpaczał doceniając dobrą grę przeciwnika i fajną organizację turnieju w zmienionej formule.
Wygrani otrzymali puchary, a oprócz tego pamiątkowe dyplomy, które z pewnością znajdą się na ścianach i kominkach w domach zawodników;) Dyplom wręczyliśmy również debiutantowi, Dawidowi, aby zachęcić do dalszych gier i podnoszenia umiejętności.

Końcowa klasyfikacja:

1. Andrzej Kniaź
2. Piotr Sipta
3. Artur Cur
4. Rafał Selonka
5.-6. Łukasz Sadowski, Robert Zawadka
7.-8. Tomek Botwinionek, Damian Kramarz
9.-12. Krzysiek Mrówczyński, Iwona Dehamchi, Dawid Mrówczyński, Grzegorz Boś
13.-14. Krzysiek Karpiński, Krzysiek Korneluk

[2011-06-19]


Curek   *.147.244.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl - 2011-06-19 11:00
Ok. Wszystko było w porządku z nową formułą rozgrywania turnieju z wyjątkiem odpadnięcia z turnieju Roberta który chyba jako jedyny nie zrozumiał nowych zasad.....Gratulacje dla Andrzeja za fantastyczny turniej oraz dla gb za prowadzenie :)

TomekB   *.t-mobile.pl - 2011-06-19 14:53
Gratulacje dla zwycięzcy i pokonanych. Nowe zasady uważam za godne naśladowania w kolejnych turniejach. Podziękowania dla organizatorów, prowadzących i uczestników turnieju. Jak zauważyłem z turnieju na turniej podnosi się poziom rozgrywek i rośnie forma zawodników ;) Pozdrawiam wszystkich

b4b3   *.slupsk.hypnet.pl - 2011-06-19 16:17
Wow! Z relacji widzę, że było naprawdę świetnie! Wszystkim gratuluję i trochę żałuję, że mnie nie było. Chociaż gdybym miała jeszcze raz wybierać... i tak pojechałabym na Stinga. Z nim jak z winem - im starszy, tym lepszy... ;)

gb   - 2011-06-20 11:46
Słuchajcie Panie i Pany - 9 lipca w Koszalinku będzie turniej. Wszyscy chętni na steela proszeni są o kontakt. Jak będzie więcej ludzików, to może jakiegoś busa weźmiemy, bo pekape jeździ sami wiecie jak...

gb   - 2011-06-20 11:46
a Pan Łukasz S. niech mi napisze maila, bo mam dla Niego zdjęcia:)

Łukasz S.   - 2011-06-20 11:54
a proszę bardzo Panie Grzegorzu luk.sad84@poczta.onet.pl

powrót

Nick:
Kod z obrazka
Komentarz:

Czy wiesz, że...

  • * * *
  • * * *

Te oraz inne informacje znajdziesz w dziale Wszystko o darcie »