wtorek, 15 października 2019, imieniny: Teresy, Jadwigi

Wszystko na temat darta w Słupsku i okolicach

powrót

Wyniki turnieju "Pod Łabędziem" 16 lipca 2011

Ach, co to był za turniej! Prawdziwy pokaz męstwa, waleczności, nieustępliwości i rycerskości!

Artur, bo o nim mowa, pokazał lwi pazur. Takiego zadziory nie widział chyba świat od czasów Zawiszy Czarnego. Lotka za lotkę, grot za grot - wymiana ciosów trwała godzinami, z której zawsze obronną ręką wychodził On. Już w pierwszym pojedynku wykorzystał słabości rywala miażdżąc go jak walec drogowy leżącego na jezdni żuczka. Niesiony chwałą i darzony ogromną estymą przemierzał gąszcz turniejowej drabinki niczym Rambo wietnamską dżunglę. Ani męskości, ani honoru nie odjął mu fakt koszmarnej przegranej z Iwoną na miarę porażki Wisły z Karabachem. Wszak żaden to wstyd i ujma przegrać z białogłową!
W cieniu niesamowitej batalii Artura odbywającej się przy ogłuszającym dopingu, reszta graczy krok po kroczku kolekcjonowała zwycięstwa i w finale zastaliśmy Roberta i Rafała.
Po dwóch legach niemalże już tradycyjnie mieliśmy wynik 2:0. Prowadził Rafał. Robert jednak nie złożył broni i doprowadził do remisu. Kiedy wszystkim się zdawało, że znów będziemy mieć sytuację od 0:2 do 3:2, okazało się, że mieli rację. Zdawało im się. Rafał mając nóż na gardle zakończył mecz i turniej pięknym zapięciem 97 (T19, D20).
Nadmienić należy wysokie, trzecie miejsce debiutanta - Marcina, jak również zdobywcę czwartego miejsca. Okazał się nim Tolu.

Klasyfikacja turnieju:

1. Rafał Selonka
2. Robert Zawadka
3. Marcin Sygitowicz
4. Tolu
5.-6. Filip Wolny, Plamka
7.-8. Grzegorz Boś, Iwona Dehamchi
9.-12. Artur, Asia, Karolina, Tomek
13.-14. Roma, Łukasz

[2011-07-17]


Curek   *.204.3.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl - 2011-07-17 19:30
Gratulację Seli!!!! Widać brak terningu z moją osobą dobrze na Ciebie wpływa, oby tak dalej!!! Pozdro

Łukasz S.   - 2011-07-17 19:54
Jak dla mnie najlepszy turniej w tym roku, oczywiście dzięki wspaniałej grze Artura od którego gry w darta mogą uczyć się najlepsi. Artur jesteś moim mistrzem i na pewno w następnym turnieju jakiś puchar zostanie w łabędziu :)

b4b3   *.slupsk.hypnet.pl - 2011-07-17 22:57
Łukasz: jak dla mnie wygrałeś, ale tak ex aequo z Filipem. Było fajnie, dzięki wszystkim :)

XtNEERrdIL   *.unex.es - 2013-07-04 20:38
zauważ że w lm zmieniają się tdnrey i obecnie gra tam duzo drużyn ktf3re nie zdobyły mistrza w swoim kraju , zobacz jak to długo działa już w nożnej , a dlaczego ma w ręcznej według ciebie tak nie być ??? mi nie przeszkadza gdyby kielce grały w lm , jeszcze lepiej gdyby 2 nasze grały bo to szansa zdobywania pkt do rankingu dla polski , bo jeśli i nasza wisełka i kielce zdobywałyby dużo pkt. to jest szansa ze za kilka lat w eliminacjach lm grałyby 2 drużyny z polski , a tak polska w rankingu europejskim jest w głębokiem du wyprzedzają nas takie potęgi europejskie że aż wstyd

VQdWXMjm   *.dpa.DE - 2013-07-06 08:08
Mautilius pisze:graty graty wielkie graty, daisizj nam dopiero tomek na turnieju powiedział ;p I nie dość , że miasto odczarował to jeszcze wszystkie mk bowling ;p cu na lidze miast!!Czaha Krystian http://uiwena.com [url=http://waxsxnljfrs.com]waxsxnljfrs[/url] [link=http://wvmvhdzjo.com]wvmvhdzjo[/link]

rxCy6wbSRs1   *.centralfireplace.com - 2013-07-09 07:04
I agree, I wish I had been able to pick LabRat's brain!Yes, the Dish can be intimidating, but if you read up on your sucejbt and THEN explain why you're confused about something, people can be quite helpful. They're just tired of the same questions over and over and over.Dishers respect people who do their research and share the results of their own experiments. Although some of the established members think they know it all, most of them really do want to continue to learn more about their craft. I've learned so much from that forum...I wouldn't even know about Susan's blog if it wasn't for it! Hang in there...contribute when you can...it's worth it! http://myenlg.com [url=http://vgepjmafnol.com]vgepjmafnol[/url] [link=http://ejgtpowvxgu.com]ejgtpowvxgu[/link]

powrót

Nick:
Kod z obrazka
Komentarz:

Czy wiesz, że...

  • * * *
  • * * *

Te oraz inne informacje znajdziesz w dziale Wszystko o darcie »