niedziela, 18 kwietnia 2021, imieniny: Bogusławy, Bogumiły

Wszystko na temat darta w Słupsku i okolicach

powrót

Wyniki turnieju "Pod Łabędziem" 16 lipca 2011

Ach, co to był za turniej! Prawdziwy pokaz męstwa, waleczno¶ci, nieustępliwo¶ci i rycersko¶ci!

Artur, bo o nim mowa, pokazał lwi pazur. Takiego zadziory nie widział chyba ¶wiat od czasów Zawiszy Czarnego. Lotka za lotkę, grot za grot - wymiana ciosów trwała godzinami, z której zawsze obronn± ręk± wychodził On. Już w pierwszym pojedynku wykorzystał słabo¶ci rywala miażdż±c go jak walec drogowy leż±cego na jezdni żuczka. Niesiony chwał± i darzony ogromn± estym± przemierzał g±szcz turniejowej drabinki niczym Rambo wietnamsk± dżunglę. Ani męsko¶ci, ani honoru nie odj±ł mu fakt koszmarnej przegranej z Iwon± na miarę porażki Wisły z Karabachem. Wszak żaden to wstyd i ujma przegrać z białogłow±!
W cieniu niesamowitej batalii Artura odbywaj±cej się przy ogłuszaj±cym dopingu, reszta graczy krok po kroczku kolekcjonowała zwycięstwa i w finale zastali¶my Roberta i Rafała.
Po dwóch legach niemalże już tradycyjnie mieli¶my wynik 2:0. Prowadził Rafał. Robert jednak nie złożył broni i doprowadził do remisu. Kiedy wszystkim się zdawało, że znów będziemy mieć sytuację od 0:2 do 3:2, okazało się, że mieli rację. Zdawało im się. Rafał maj±c nóż na gardle zakończył mecz i turniej pięknym zapięciem 97 (T19, D20).
Nadmienić należy wysokie, trzecie miejsce debiutanta - Marcina, jak również zdobywcę czwartego miejsca. Okazał się nim Tolu.

Klasyfikacja turnieju:

1. Rafał Selonka
2. Robert Zawadka
3. Marcin Sygitowicz
4. Tolu
5.-6. Filip Wolny, Plamka
7.-8. Grzegorz Bo¶, Iwona Dehamchi
9.-12. Artur, Asia, Karolina, Tomek
13.-14. Roma, Łukasz

[2011-07-17]


Curek   *.204.3.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl - 2011-07-17 19:30
Gratulację Seli!!!! Widać brak terningu z moj± osob± dobrze na Ciebie wpływa, oby tak dalej!!! Pozdro

Łukasz S.   - 2011-07-17 19:54
Jak dla mnie najlepszy turniej w tym roku, oczywi¶cie dzięki wspaniałej grze Artura od którego gry w darta mog± uczyć się najlepsi. Artur jeste¶ moim mistrzem i na pewno w następnym turnieju jaki¶ puchar zostanie w łabędziu :)

b4b3   *.slupsk.hypnet.pl - 2011-07-17 22:57
Łukasz: jak dla mnie wygrałe¶, ale tak ex aequo z Filipem. Było fajnie, dzięki wszystkim :)

XtNEERrdIL   *.unex.es - 2013-07-04 20:38
zauważ że w lm zmieniają się tdnrey i obecnie gra tam duzo drużyn ktf3re nie zdobyły mistrza w swoim kraju , zobacz jak to długo działa już w nożnej , a dlaczego ma w ręcznej według ciebie tak nie być ??? mi nie przeszkadza gdyby kielce grały w lm , jeszcze lepiej gdyby 2 nasze grały bo to szansa zdobywania pkt do rankingu dla polski , bo jeśli i nasza wisełka i kielce zdobywałyby dużo pkt. to jest szansa ze za kilka lat w eliminacjach lm grałyby 2 drużyny z polski , a tak polska w rankingu europejskim jest w głębokiem du wyprzedzają nas takie potęgi europejskie że aż wstyd

VQdWXMjm   *.dpa.DE - 2013-07-06 08:08
Mautilius pisze:graty graty wielkie graty, daisizj nam dopiero tomek na turnieju powiedział ;p I nie dość , że miasto odczarował to jeszcze wszystkie mk bowling ;p cu na lidze miast!!Czaha Krystian http://uiwena.com [url=http://waxsxnljfrs.com]waxsxnljfrs[/url] [link=http://wvmvhdzjo.com]wvmvhdzjo[/link]

rxCy6wbSRs1   *.centralfireplace.com - 2013-07-09 07:04
I agree, I wish I had been able to pick LabRat's brain!Yes, the Dish can be intimidating, but if you read up on your sucejbt and THEN explain why you're confused about something, people can be quite helpful. They're just tired of the same questions over and over and over.Dishers respect people who do their research and share the results of their own experiments. Although some of the established members think they know it all, most of them really do want to continue to learn more about their craft. I've learned so much from that forum...I wouldn't even know about Susan's blog if it wasn't for it! Hang in there...contribute when you can...it's worth it! http://myenlg.com [url=http://vgepjmafnol.com]vgepjmafnol[/url] [link=http://ejgtpowvxgu.com]ejgtpowvxgu[/link]

powrót

Nick:
Kod z obrazka
Komentarz:

Czy wiesz, że...

  • * * *
  • * * *

Te oraz inne informacje znajdziesz w dziale Wszystko o darcie »