wtorek, 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława

Wszystko na temat darta w Słupsku i okolicach

powrót

Wyniki turnieju "Pod Łabędziem" 10 września 2011 r.

O ile można być zawiedzionym wynikiem walki Adamka, o tyle przebieg turnieju mógł się podobać i z pewnością przyniósł wiele więcej emocji. Na szczęście tych pozytywnych.

Przewidywalność? Ogłaszam oficjalnie wszem i wobec, że wykreślamy to słowo ze słownika pod tytułem "Turnieje w Łabędziu". Bardzo mocna ekipa stawiła się na zawody i dała popis fajnej gry w darta.
Już w pierwszej rundzie co niektórzy uśmiechali się miło, kiedy Filip ogrywał Dawida, Iwona zlała Mirka, a Tomek pogonił Rafała. Jednakowoż z upływem czasu podobnych wyników było więcej. Dość powiedzieć, że Rafał zajął dopiero(?) siódme miejsce, Andrzej uplasował się zaraz za nim, a Paweł z Mirkiem wygodnie zajęli miejsca 13-15.
Filip grał świetny turniej, Tomek zaś po roku obecności w darcie przewartościował trochę klasyfikację najlepszych słupskich zawodników. Obaj rozgrywali bardzo równe pojedynki i odsyłali na ławkę mocarzy i faworytów.
Najlepiej z kobiet zaprezentowała się Asia Firkowska plasując się na trzecim miejscu.
Dawno nie oglądaliśmy tak wyrównanego turnieju i finału. Zaryzykuję stwierdzenie, że każdy mógł się znaleźć w czołówce, decydowały pojedyncze lotki - rzecz jasna na dablach, dzięki czemu mieliśmy przesympatyczne podium.
Tomek wykazał się zimną krwią, bo ze stanu 1:2 wyciągnął na 3:2 i zwyciężył nad Filipem, który również cieszył się ze zdobytego pucharu. W tym miejscu przepraszam Tomka za małą literówkę, ale wygrana i satysfakcja są najważniejsze:)