niedziela, 18 kwietnia 2021, imieniny: Bogusławy, Bogumiły

Wszystko na temat darta w Słupsku i okolicach

powrót

O turnieju 40. Lotka

Ach! Dawno takiego turnieju w Słupsku nie było. Całe mnóstwo przyjaciół zgotowało szacownej jubilatce piękną niespodziankę. Przy gromkim śpiewie "Sto Lat" pojawił się na sali tort (dziękujemy Pani Izie za cudowne wykonanie), który przyozdobiony był szczęśliwym amuletem, a jednocześnie czymś, z czym Iwona związana jest emocjonalnie. Na białym tle widniała wszakże niebieska (jakże mogło być inaczej) Ręka Fatimy. Mamy nadzieję, że życzenie pomyślane podczas zdmuchiwania świeczek spełni się z nawiązką!

Z racji okazji, jaka przyświecała organizacji turnieju, grający mogli liczyć na drobne upominki za każdego lega zakończonego D20. Skwapliwie z tego korzystano i "zabrano" z puli niemal wszystkie przygotowane nagrody. Mamy nadzieję, że podobne rywalizacje będą miały miejsce na kolejnych turniejach, w tej lub nieco zmienionej formie, jako ciekawostka oraz swego rodzaju doping.

Sam turniej przebiegł szybko i sprawnie. Ostateczna kolejność:
1. Adam
2. Andrzej
3. Asia F.
4. Tomek
5.-6. Aga i Grzegorz
7.-8. Iwona i Lidka
9.-12. Bartek, Asia P., Radek, Dawid

Posiadaczy urządzeń rejestrujących obraz prosimy o wrzucanie zdjęć na fejsbukową tablicę.

[2013-08-19]


Mika77   *.dc.net.pl - 2013-08-20 13:22
Jubilatka wyglądała przecudnie w nowej fryzurce! Organizacja jak zwykle na tip-top nie tylko turnieju ale i niespodzianki dla Iwony (dzięki braciszku i bratowo ;-) ) Atmosfera jak zawsze przyjacielska! Do zobaczenia przy tarczy!

gb   - 2013-08-26 16:19
kto w sobotę do koszalina?

powrót

Nick:
Kod z obrazka
Komentarz:

Czy wiesz, że...

  • * * *
  • * * *

Te oraz inne informacje znajdziesz w dziale Wszystko o darcie »