niedziela, 18 kwietnia 2021, imieniny: Bogusławy, Bogumiły

Wszystko na temat darta w Słupsku i okolicach

powrót

Najbliższy turniej "Pod Łabędziem" 9 maja


Najbliższy turniej odbędzie się w piątek, 9 maja.
Miejsce: Pub „Pod Łabędziem” Słupsk,
ul. Kościuszki (przy Stawku Łabędzim)
Zapisy: 17:30-18:00
Rozpoczęcie: 18:00
Formuła: 501 D.O.
Wpisowe: Panowie 10 zł, Panie 5 zł

[2014-05-04]


Wonski   *.dynamic.gprs.plus.pl - 2014-05-06 17:42
Proponuję ustalać terminy razem z zawodnikami

Curek   *.182.240.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl - 2014-05-06 19:59
Wonski jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził !!!!

gb   - 2014-05-06 20:15
Nigdy nie było takiej opcji, by wszystko wszystkim odpowiadało... No niestety, każdy ma pracę, rodzinę - jednemu będzie pasować ten termin, innemu inny... Proszę postawić się w sytuacji organizatora, który musi podejmować decyzje, częstokroć niepopularne i z tym się trzeba pogodzić. Takie jest moje zdanie, bo wiem co to znaczy przyjmować na barki pretensje i żale wszelakiej maści i kalibru.

Curek   *.204.153.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl - 2014-05-07 16:27
gb napisał wszystko....w temacie

Wonski   *.dynamic.gprs.plus.pl - 2014-05-07 21:03
Wszystko się zgadza , tylko nas gra całe 9 osób , w porywach 10, więc można chyba dla takiej garstki ludzi jakiś wspólny termin ustalić, bo może się zdarzyć,że wszyscy zawodnicy będą nieobecni z jakiegoś lub innego powodu i wtedy sobie sam organizator zagra. To tak na marginesie .

gb   - 2014-05-07 21:24
Proponuję kiedyś samemu ustalić, jaki termin odpowiadałby WSZYSTKIM. Raz się może zdarzy, pozostałe razy na pewno komuś nie będzie grało. Terminy nie biorą się z głowy - od dłuższego czasu gramy systemem drugi piątek miesiąca, czyli okołowypłatowy w większości przypadków i znane są z dużym wyprzedzeniem. Sorry, taki mamy klimat...

Wonski   *.dynamic.gprs.plus.pl - 2014-05-07 21:44
To wywieście jakiś regulamin, terminarz , klasyfikację ,itp, żeby można było coś zaplanować sobie , bo wydaje mi się ,że w tym wszystkim chodzi o to ,żeby sobie pograć, a nie o daty . Ale może się mylę.......

Oceniacz   *.dynamic.gprs.plus.pl - 2014-05-07 23:05
Regulamin w darcie... to by była jakaś nowość. W darcie więcej jest mądralińskich niż porządku i jasnych reguł. P.S. Czy męski dart ze Słupska pokaże się gdzieś poza granicami Słupska? Na razie mamy marazm totalny.

gb   - 2014-05-07 23:31
Oceniaczu (choć i tak wiem, kim jesteś, po co te pseudonimy)! Zasady gry w darta są bardzo jasno określone, zapewne ku twojemu zdziwieniu i nieznajomości tychże przepisów przez twoją osobę. Męski dart, jak go nazywasz pokazuje się chociażby na turniejach i lidze w Koszalinie. Marazm to znaczy co? Brak tytułu Mistrza Polski? Gdybyś pojeździł sam i wyściubił koniuszek nosa z własnej nory to zobaczyłbyś jak wielki postęp poczynili gracze z całej Polski i jakiego rozmachu nabrał dart. Mądralińskim okazujesz się ty, samo hasło oceniacz o czymś świadczy. Ponadto mamy świetną zawodniczkę, która aktualnie zajmuje miejsce w czołówce krajowej - nie samymi mężczyznami świat stoi! Zrób coś sam i pochwal się tym, bo póki co wytykasz coś komuś, by na końcu napisać "mamy". Rozumiem, że utożsamiasz się z tym i sam tworzysz i tkwisz siedząc nie raczyć kiwnąć palcem w tym marazmie.

gb   - 2014-05-07 23:39
A już tak pół żartem, pół serio, to nasz Jerzyk ostatnio powiedział coś, co można dostosować do wywodów takich jak ten powyżej: macie jakieś oczekiwania? Sami zagrajcie, a potem miejcie oczekiwania. Nie dostajemy nic, gramy w szopach ;) Tyle tytułem komentarza.

tB   *.slupsk.vectranet.pl - 2014-05-07 23:55
.... dyskusja na całego.... i dobrze :) Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na turnieje w Słupsku i bliższych bądź dalszych okolicach :) Mam pomysł, a może by tak jakieś mistrzostwa Słupska w darcie rozegrać, może wtedy osoby, które tylko potrafią z ukrycia oceniać mogłyby się sprawdzić, coś porzucać... ciekawy projekt, kto jest ZA??

Tomek S.   - 2014-05-08 09:54
Tomuś mistrzostwa Słupska? ;p Chyba na rozjechanym automacie w łabędziu, gdzie cały turniej był by rozegrany w gronie max 6 osób - nie będę wymieniał jakich bo każdy wie. Już niebawem ruszy Steel Dart Bila z elegancką stroną www to i może ze słupskim dartem coś się ruszy :) Regulamin ligi będzie dostępny dla każdego na stronie www jak i na ścianie w lokalu (tak jak jest to zrobione obecnie), terminy spotkań będą ustalane najprawdopodobniej przez sondę na stronie www tak aby każdemu pasowało i nie było spięć, aktualny ranking ligowy również będzie na stronie www jak i wywieszony w lokalu do tego fajna galeria zdjęć z każdego spotkania. Myślę że Bila ma potencjał ze względu na dobrą lokalizacje w centrum, godziny otwarcia do 1 w nocy, dużo miejsca, no i co najważniejsze właściciel sam gra w darta więc mu na tym zależy :) Na samych automatach potrafił zrobić fajną ligę, powymieniać zużyte części w automatach, wywiesić na ścianie jasny ranking ligowy, zasady i organizować małe pucharki co każde spotkanie :) Myślę że jak ludzie zaczną grać na sizalu, to i może więcej osób od nas pojedzie powalczyć w Polskę, lub też z Polski przyjadą powalczyć do nas, bo w końcu będą mieli gdzie przyjechać - w dodatku widząc lokal od razu wychodząc z dworca PKS / PKP :)

Wonski   *.dynamic.gprs.plus.pl - 2014-05-08 10:58
I wszystko w tym temacie......

gb   *.internetdsl.tpnet.pl - 2014-05-08 11:24
Nic tylko się cieszyć i przyklasnąć na ten pomysł! Oby więcej takich ludzi, oby więcej zaangażowania i oby okazało się to słomianym zapałem. Kiedy rzeczywiście powstanie takie miejsce, będziemy mogli mówić o jakimkolwiek rozwoju. Myślę, że przepisy gry w darta klasycznego są tak proste, że nie sprawią nikomu problemu, należy jedynie się z nimi zapoznać, a nie grać "bo tak mi się wydaje", "bo tak mówił kolega". Mamy sporo osób w mieście, które jeżdżą po turniejach, mają znajomości wśród doświadczonych graczy, zatem myślę, że jak już miejsce i właściciel będą przygotowani merytorycznie i psychicznie do przyjęcia większej ilości osób to nie będzie stanowiło problemu zaproszenie znanych i dobrych zawodników i zawodniczek. A więc róbmy coś wspólnie, zamiast podziałów tworzyć coś fajnego razem.

tB   *.slupsk.vectranet.pl - 2014-05-08 12:33
i wszystko w temacie jak napisał Piotr :) Come On Panie i Panowie stwórzmy coś fajnego :) i grajmy ciesząc się tą grą i dzielmy się Naszą pasją z innymi :)

Tomek S.   - 2014-05-08 12:48
exactly ! :) Trzeba przynieść tarczę do Bili chociaż jedną, drugą taką samą dokupi Bila - fajnie by było jak byśmy w sumie od razu od 3 tarcz zaczeli. Kto się wybierze ze mną i kto posiada jakąś wolną tarczę do powieszenia? Działajmy :)

Łukasz   *.slupsk.vectranet.pl - 2014-05-08 13:44
Niektóre osoby które sie tu wypowiadają ani razu nie byli na turnieju w bili :) Także o czym wy tu piszecie jak chcecie grać tylko w tej małej budce w łabędziu gdzie nie ma warunków na grę w wiekszym gronie :)

gb   *.internetdsl.tpnet.pl - 2014-05-08 14:19
Łukasz grałem na turniejach w których brało udział po kilkadziesiąt osób a nawet kilkaset. Dajcie już sobie spokój i przestańcie się odnosić do łabędzia czy jakiegokolwiek innego miejsca, również bili, bo tam też nie przychodzą tłumy ale to nie w tym rzecz. Soft a Steel to zupełnie inne sprawy, każdy kto grał na ostre z poważnymi ludźmi wie, o czym mówię. Zbyszek Bródka zdobył złoto jeżdżąc za granicą nie mając toru w kraju, ale mając świetnych ludzi wokół siebie. My mamy ludzi, jeździmy poza miasto bo miejsca w Słupsku nie ma. Zobaczymy co i jak się zmieni, kiedy powstanie takie miejsce.

Tomek S.   - 2014-05-08 14:44
więc stwórzmy to miejsce - trzeba zanieść do bili chociaż jednego steela (bila dokupi drugiego), resztą się tam zajmą, ja moge się nawet zrzucić na tą tarczę i ją kupić z ludzmi ktorzy beda grac

gb   - 2014-05-08 20:56
Tomek w przyszłym tygodniu możemy się jakoś umówić pod wieczór i podejść doradzić coś właścicielowi. Trzeba pamiętać, że powieszenie tarczy to nie wszystko, należy wydzielić odpowiednią przestrzeń wokół zarówno na ścianie, jak i dla grających, markera. Ponadto oczywiście odległość linii od tarczy, odległości pomiędzy stanowiskami (wg oficjalnych zasad chociażby POD - to dla malkontentów, którzy twierdzą, że w darcie nie ma zasad i regulaminów), oświetlenie itd. Chcąc zapraszać zawodników z kraju należy wziąć pod uwagę to, że wielu z nich nie cacka się, kiedy coś jest nie tak i po prostu głośno wyraża swoją opinię, która idzie w świat, a także zgłasza to organizatorowi, kończy się niepotrzebnie sytuacjami spornymi itd. Jestem oczywiście ZA, jeśli chodzi o utworzenie takiego miejsca, ale apeluję o mądre zaplanowanie prac. I nie bawmy się w podziały na lepszych i gorszych, bo to do niczego nie prowadzi. Dart ma łączyć, co można zaobserwować na jakimkolwiek turnieju rangi regionalnej, nie mówiąc już o ogólnopolskich, ament.

Zaproszenie   - 2014-05-09 00:15
Zapraszamy na najbliższe turnieje steel darta: 10 maja Grand Prix Koszalina - informacje w tym wątku: http://www.dartfoto.com/forum/viewtopic.php?t=3840&start=1830; Polish Open Police 23-25 maja - http://polishopen.pdodarts.pl/index.php/en/. To są turnieje, na których można zobaczyć i doświadczyć prawdziwej atmosfery steel darta.

Wonski   *.dynamic.gprs.plus.pl - 2014-05-09 13:07
Po pierwsze trzeba spotkać się wspólnie z właścicielem lokalu i oficjalnie omówić cały temat, po drugie trzeba wyłożyć na to pieniądze, po trzecie jedna osoba tego nie zorganizuje.Muszą razem zebrać się osoby, które są tym zainteresowane i ustalić kto i za co będzie odpowiadał, ponadto trzeba poszukać sponsorów by można było zorganizować jakikolwiek turniej i ufundować puchary , jakieś nagrody dla zawodników . Także albo robimy coś razem , albo to wszystko nie będzie miało sensu . Ja jestem za,mogę przynieść własną tarczę , ale to chyba najmniejszy problem.

gb   *.internetdsl.tpnet.pl - 2014-05-09 13:39
Piotr masz rację, żaden z nas nie ma doświadczenia w tworzeniu, organizacji i promocji. Jeśli chodzi o spotkanie to jasna sprawa, sam chciałbym usłyszeć, czego właściciel oczekuje od mojej osoby i w czym mogę pomóc. Co do finansów to ja to traktuję jako inwestycję właściciela, możemy dać tarczę i oponę na start, bo tym dysponujemy, możemy też zrobić tabliczki dla markerów. Reszta to już duża ingerencja w sam lokal, więc w to nie chcę się mieszać. A co do nagród na turniej to wszędzie w Polsce jest prosta zasada - ogromna część wpisowego dzielona jest na nagrody. Reszta do domówienia.

Tomek S.   - 2014-05-09 15:52
Proponuję poniedziałek godzina 18 spotkanie w Bili, czy pasuje osobom zainteresowanym?

gb   *.internetdsl.tpnet.pl - 2014-05-09 15:59
W poniedziałek gramy z Tomkiem w lidze w Koszalinie.

Tomek S.   - 2014-05-09 16:11
jasne, no to może wtorek o 18? :)

tB   *.t-mobile.pl - 2014-05-09 17:17
a ja proponuję spotkanie po godz. 21.30 bo mi tak pasuje :) co Wy na to??

Wonski   *.dynamic.gprs.plus.pl - 2014-05-10 00:45
Kto chce być na spotkaniu niech się zadeklaruje , a potem ustalimy między sobą termin i godzinę . A kto nie ma zamiaru brać w tym udziału niech się nie wypowiada .

tB   *.30.141.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl - 2014-05-10 06:48
Ja w to wchodzę :)

gb   - 2014-05-10 07:37
Spokojnie, na szczęście nie ma tutaj nikogo, kto ma zamiar psuć szyki. Przynajmniej ja nie zauważyłem. Trochę luzu, bo na spięciu nic nie załatwimy.

Wonski   *.dynamic.gprs.plus.pl - 2014-05-10 11:31
Dobra , więc deklaruje się Tomek.B , Tomek.S , Ja i Grzegorz.B myślę , że 4 osoby będzie git.

Mika77   *.dc.net.pl - 2014-05-10 12:06
Ciiiiiiiisza...

gb   *.internetdsl.tpnet.pl - 2014-05-10 13:00
Piotr, na początek to i tak sporo. Ustalimy najpierw, czy to ma być (tak jak ja to widzę i rozumiem) inwestycja właściciela, a my będziemy ciałem doradczym.

tB   *.t-mobile.pl - 2014-05-10 13:33
chciałem coś napisać, ale nie napiszę nic... Przyłączam się do Miki77 Ciiiiiiszaaaaaa :) Rozmawiajmy konstruktywnie, bez żalów, zarzutów i innych nieprzyjemności. Pamiętajmy, że to MY tworzymy atmosferę wokół słupskiego darta, a forum jest publiczne i czytać to mogą wszyscy.

gb   *.internetdsl.tpnet.pl - 2014-05-10 13:42
Pisz Tomek, pisz. Dochodzimy w końcu do konstruktywnych wniosków:) Ja - i mam nadzieję, że wszyscy - chcę równać do najlepszych, a nie odnosić się do mrocznych i kiepskich doświadczeń. I tego się trzymajmy!

Obserwator   *.dynamic.gprs.plus.pl - 2014-05-10 20:51
Masakra , zlikwidujcie tą stronę lepiej , na dobre wam wyjdzie.

Curek   *.146.171.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl - 2014-05-10 23:23
Obserwator chyba wiem kim jesteś :)

powrót

Nick:
Kod z obrazka
Komentarz:

Czy wiesz, że...

  • * * *
  • * * *

Te oraz inne informacje znajdziesz w dziale Wszystko o darcie »