wtorek, 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława

Rankingi

Klubowy ranking - "Pod Łabędziem", rok 2011

M. Imię i nazwisko Miejscowość I. II. III. IV. V. VI. VII. VIII. IX. X. Tur. Pkt
1 Rafał Selonka Słupsk 3 10 6 18 10 8 18 16 4 12 10 105 pkt
2 Robert Zawadka Słupsk 1 6 18 10 1 6 14       7 56 pkt
3 Piotr Sipta Słupsk         18 14       16 4 48 pkt
4 Grzegorz Boś Słupsk 4   10 4 2 2 4 8 6 6 9 46 pkt
5 Andrzej Kniaź Słupsk       14 6 18     2   4 40 pkt
6 Tomek Botwinionek Słupsk     2 6 1 4 2 6 18   7 39 pkt
7 Filip Wolny Słupsk 3   2   6   6 4 14 4 7 39 pkt
8 Łukasz Sadowski Słupsk 2   4 4 4 6 1 12   2 8 35 pkt
9 Krzysztof Karpiński Słupsk 1 1 8 2     6 4 2 4 9 29 pkt
10 Mirek Czubak Słupsk     14 6       2 1   4 23 pkt
11 Artur Cur Słupsk 2   2 1   10       8 5 23 pkt
12 Iwona Dehamchi Słupsk 2 3 1 1 2 2 4 2 4 2 10 23 pkt
13 Bartek Pliszka Kwidzyn         14           1 14 pkt
14 Paweł Witasik Słupsk 2 4 4 2         1   5 13 pkt
15 Waldek Murawski Koszalin 12                   1 12 pkt
16 Krzysztof Korneluk Słupsk 3       8 1         3 12 pkt
17 Joanna Pawłaszek Słupsk       8 2   2       3 12 pkt
18 Marcin Sygitowicz Słupsk             10 2     2 12 pkt
19 Wiesiek Bielecki Słupsk   3 6           2 1 4 12 pkt
20 Roma Czerwińska Słupsk 1 2 1 2 4   1       6 11 pkt
21 Artur Gołaszewski Słupsk   8         2       3 11 pkt
22 Joanna Ryk Koszalin 10                   1 10 pkt
23 Joanna Firkowska Słupsk                 10   1 10 pkt
24 Darek Żurański Koszalin 8                   1 8 pkt
25 Robert Zieliński Słupsk             8       1 8 pkt
26 Grzegorz Gadomski Słupsk                 8   1 8 pkt
27 Szymek Pyzikiewicz Koszalin 6                   1 6 pkt
28 Krzysztof Mrówczyński Słupsk         4 2         2 6 pkt
29 Dawid Firkowski Słupsk                 6   1 6 pkt
30 Grzegorz Gałka Koszalin 5                   1 5 pkt
31 Grzegorz Kosiarski Koszalin 5                   1 5 pkt
32 Karolina Chodasewicz Słupsk   2 1       2       3 5 pkt
33 Krzysztof Skoczylas Koszalin 4                   1 4 pkt
34 Damian Kramarz Słupsk                     4 4 pkt
35 Jan Smoleń Słupsk 3                   1 3 pkt
36 Agnieszka Adamczyk Słupsk               2   1 2 3 pkt
37 Grzegorz Bławat Słupsk     2               1 2 pkt
38 Jacek Kowal Słupsk       2             1 2 pkt
39 Dawid Mrówczyński Słupsk           2         1 2 pkt
40 Artur Zakrzewski Słupsk                 2   1 2 pkt
41 Sebastian Mettel Słupsk   1                 1 1 pkt
42 Sebastian Konowalski Słupsk       1             1 1 pkt
43 Anna Dudek Słupsk                 1   1 1 pkt
44 Tomasz Sipta Słupsk                   1 1 1 pkt

 

 

Tabela punktowa Polskiej Federacji Darta
dla turniejów klubowych rozgrywanych systemem K.O.

M do 8 9 - 12 13 - 16 17 - 24 25 - 32 33 - 48 49 - 64 65+
1 14 16 18 20 22 24 26 28
2 10 12 14 16 18 20 22 24
3 6 8 10 12 14 16 18 20
4 4 6 8 10 12 14 16 18
5 - 6 2 4 6 8 10 12 14 16
7 - 8 1 2 4 6 8 10 12 14
9 - 12   1 2 4 6 8 10 12
13 - 16     1 2 4 6 8 10
17 - 24       1 2 4 6 8
25 - 32         1 2 4 6
33 - 48           1 2 4
49 - 64             1 2
65+               1